Brimoncourt Champagne originál

Z nabídky společnosti Brimoncourt u nás dostanete hned tři originální vína typu Champagne:

Brut Regence: Champagne Brimoncourt
    Spontánní a příjemný Brut Régence je přítelem vybraného stolování a jisté elegance. Dominantní Chardonnay nabízí skvělou aromatickou hravost a ztělesnění ducha a hodnot Brimoncourt. Je to víno, které svádí svojí svěžestí, plnou texturou a delikátním ovocným závěrem.

Blanc de Blancs: Champagne Brimoncourt
    Kvalitní směs hroznů Cote des Blancs je extrémně plná a elegantní. Velkorysé, svěží a rafinované Blanc de Blancs je skvělým osobitým aperitivem. Dobře vyvážené Champagne pouze z hroznů Chardonnay a převážně z Grand Cru vinic. Výjimečné elegantní víno světlé žluté barvy se zlatými odlesky. Typická vůně s nástupem svěžího ovoce a bílých květů hlohu a akácie. V chuti je tělnaté, jemně zahalené ve svěžesti citrusových tónů, citronu a kůry. Výrazný sladký tón a mineralita prodlužují pocit uspokojení.
Extrémně svěží a rafinované Blanc de Blancs skvěle doplní uzeného lososa, sushi, korýše a grilované ryby.

Brut Rose: Champagne Brimoncourt
    Okouzlující a elegantní víno které osloví všechny. V delikátní růžové barvě, s tóny ovoce  a s aromatem růží, malin a bergamotu, svůdné a vnadné. Víno překrásných růžových tónů oživují řetízky bublin tvořící tenký a konzistentní proud.Toto skvěle vyvážené víno je perfektní jako aperitiv, ale hodí se také k sýrům jako Chaource, Brie, Salers a desertům Feuillantine s lesními jahodami nebo malinovými macaroon.